Veteriner Hekimi Ceyda KURTASLAN

 

Veteriner Hekimi Ceyda KURTASLAN

 

      Veteriner Hekimi Ceyda KURTASLAN 18.Ocak.1978 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi bölümünden 2002 yılında 74,39 not ortalamasıyla mezun olmuştur.

 

       2004 yılında Sempati Veteriner Kliniği 'ni açan Veteriner Hekimi Ceyda KURTASLAN, halen hayvanlarımızın sağlığı için hizmetlerine devam etmektedir.

Evcil Hayvan Sağlığı denildiğinde aklınıza gelen her şey ve veteriner hekimi desteği bu sitede !

veteriner

Sempati Veteriner Kliniği 'nin 2004 yılında hazırladığı online bilgi, paylaşım ve yardımlaşma platformu www.sempativet.net, evcil hayvan sahipleri ile veteriner hekimlerinin bir arada olduğu, Dünya 'nın en iyi türkçe içerikli evcil hayvan sağlığı sitesidir.

 

Hem evcil hayvan sahiplerine, hem de veteriner hekimlerine hitap eden sitede, evcil hayvan sahiplerinin sordukları soruları, sitede kayıtlı olan veteriner hekimleri yanıtlarlar. Böylelikle evcil hayvan sahipleri, profesyonel bir destek almanın güvenini yaşarken, veteriner hekimleri de soruları yanıtlamak için yaptıkları ön çalışma ve araştırmalar sayesinde bilgilerini sürekli arttırır ve güncel kalmasını sağlarlar.

 

 

 

 

BU BİLGİLERLE YETİNMEYİN ! KENDİ GÖZLERİNİZLE GÖRÜN !

     

 

Bu hayvanseverler topluluğuna hemen katılın : www.sempativet.net

 

 

sempati veteriner kliniği VETERİNER veteriner Veteriner VeTeRiNeR vEtErİnEr veteriner hekim veteriner hekim veteriner hekim veteriner hekim veteriner kliniği veteriner kliniği veteriner kliniği veteriner kliniği veteriner kliniği hayvan hastanesi hayvan hastanesi konya konya konya konya veterinerlik veterinerlik veterinerlik veterinerler veterinerler veterinerler veterinerler vet vet vet vet sempati sempati sempati sempati sempati sempati sempati
Google